aaaaaaaaaaaaaaaa

Par mums

DELTRA ir spēcīga profesionāļu komanda ar milzīgu pieredzi transporta un loģistikas jomā, kā arī neizsīktošu enerģiju un pozitīvu domāšanu. Pateicoties tam, mēs klientiem piedāvājam visefektīvākos un ērtākos risinājumus visu veidu kravu pārvešanā ar jebkuru transporta veidu visā pasaulē “no durvīm līdz durvīm”.
Viens no svarīgākajiem mūsu darbības principiem – individuāla pieeja klientam. Mēs esam vērsti uz ilgtermiņa sadarbību un kopīgu rezultātu sasniegšanu. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām un inovatīvajiem risinājumiem, klientam piedāvājam loģistiskus risinājumus, kas tiek izstrādāti, pamatojoties uz kravas specifiku un klienta individuālajām vajadzībām.
Uzņēmums DELTRA ir daļa no holdinga Globelink Ghina Investment, kas apvieno vairāk kā 70 dažādus uzņēmumus visā pasaulē. Pateicoties tam, ka holdingam ir savs konteineru terminālis Xiamen ostā, kuģniecība, GSA aģents un dzelzceļa operators, mēs varam garantēt profesionālu servisu un sarežģītu kravas transportēšanas maršrutu organizēšanu.