Dzelzceļa pārvadājumi

Jūs interesē zema transportēšanas pašizmaksa, iespēja pārvadāt lielus kravas apjomus un jūs negribat būt atkarīgi no laika apstākļiem? Ar prieku piedāvājam Jums dzelžainu kvalitāti un iespēju būt paralēlā kustībā ar Jūsu kravu!
Dzelzceļš – tā ir stabilitāte un drošība. Šie epiteti lieliski raksturo mūsu darbu dzelceļa kravu pārvadājumos.

Mēs aktīvi darbojamies dzelzceļa kravu pārvadājumu jomā, sūtam kravas no Rīgas, Brestas un Belostokas uz Krieviju, Kazahstānu, Uzbekistānu un citām Vidusāzijas valstīm. Veicam pilnu darbu kompleksu – sākot ar kravas piegādi no nosūtītāja durvīm līdz dzelzceļa stacijai, pārkraušanu, nostiprināšanu, survejera pakalpojumiem, beidzot ar dzelzceļa apmaksas tarifa noformēšanu visa maršruta garumā līdz kravas piegādes galapunktam. Savienosim labakās multimodālās iespējas un izstrādāsim optimālāko risinājumu, kā arī piedāvāsim vajadzīgā tipa vagonu vai platformu gan standarta, gan negabarīta kravām.

Mēs izmantojam visas priekšrocības dzelzceļa pārvadājumos, sadarbojoties ar mūsu partneriem no Globelink holdinga, organizējam kravu piegādi no Ķīnas uz Eiropu un Krieviju – tiešos dzelzceļa pārvadājumus un arī kombinētos, t.i. jūras kravu pārvadājumi no Dienvidaustrumāzijas ostām līdz Nahodkai (osta Vostochniy) un Vladivostokai, tālāk krava tiek transportēta ar dzelzceļa transportu līdz izkraušanas vietai.