Avio pārvadājumi

Jums ir vajadzīgs ātrums un precizitāte? Piedāvājam augstākās klases avio pārvadājumus pa visu pasauli! Ieekonomēsim Jūsu laiku jebkurā augstumā!

Vērojot lidmašīnu pacelšanos un nolaišanos lidostā “Rīga” no sava ofisa loga, mēs atrodamies avio pārvadājumu procesa pašā tuvumā. Pateicoties ciešai sadarbībai ar pasaules vadošajām aviolīnijām un GSA (General Sales Agent), kā arī pastāvīgam kravu apgrozījumam, mēs varam piedāvāt izdevīgas likmes avio pārvadājumiem no Āzijas, Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas uz Eiropu un Krieviju, kā arī atpakaļ virzienos. Tāpat mēs nodrošinam visu dokumentu noformēšanu, piegādi “no durvīm līdz durvīm” un kravas apstrādi terminālī.

Tā kā Deltra SIA ir daļa no holdinga Globelink, mēs aktīvi izmantojam cita holdinga dalībnieka Dragon Logistics priekšrocības, jo tas ir eksperts avio pārvadājumu jomā un GSA (General Sales Agent) aviokompāniju servisu pārdošanā.

Dragon Logistics ir IATA, WCA, WFN asociāciju biedrs un ir GSA aģents šādām aviolīnijām: CZECH AIRLINES, AEROLINE MAS CARGO, TAP AIRLINE, AERO UNION, COPA AIRLINE.