AUTOTRANSPORTS

AUTOTRANSPORTS

Jūs dodat priekšroku labām manevrēšanas iespējām un mobilitātei, līdztekus ar operatīvu piegādi? Mēs vienmēr esam gatavi jums piedāvāt komfortablu risinājumu visu veidu kravām jebkurā maršrutā!

Skatīt vairāk
JŪRAS PĀRVADĀJUMI

JŪRAS PĀRVADĀJUMI

Jums ir nepieciešams pārvarēt lielus attālumus un vienmēr būt uz viļņa? Mēs vienmēr saglabājam pareizo virzienu, pateicoties mūsu pieredzei un tradīcijām jūras kravu pārvadājumos!

Skatīt vairāk
AVIO PĀRVADĀJUMI

AVIO PĀRVADĀJUMI

Jums ir vajadzīgs ātrums un precizitāte? Piedāvājam augstākās klases avio pārvadājumus pa visu pasauli! Ieekonomēsim Jūsu laiku jebkurā augstumā!

Skatīt vairāk
DZELZCEĻA KRAVAS

DZELZCEĻA KRAVAS

Jūs interesē zema transportēšanas pašizmaksa, iespēja pārvadāt lielus kravas apjomus un jūs negribat būt atkarīgi no laika apstākļiem? Ar prieku piedāvājam Jums dzelžainu kvalitāti un iespēju būt paralēlā kustībā ar Jūsu kravu!

Skatīt vairāk
NOLIKTAVAS

NOLIKTAVAS

Katram klientam ir svarīgi, lai viņa krava tiktu glabāta labā noliktavā un būtu drošībā. Mūsu uzņēmums var izpildīt šos nosacījumus, kā arī veikt papildu kontroli kravas izkraušanai un uzglabāšanai noliktavā jebkurā diennakts laikā.

Skatīt vairāk

Par mums

DELTRA ir spēcīga profesionāļu komanda ar milzīgu pieredzi transporta un loģistikas jomā, kā arī neizsīktošu enerģiju un pozitīvu domāšanu. Pateicoties tam, mēs klientiem piedāvājam visefektīvākos un ērtākos risinājumus visu veidu kravu pārvešanā ar jebkuru transporta veidu visā pasaulē “no durvīm līdz durvīm”.

Jaunumi

ТрансРоссия/Translogistica

2017.gadā DELTRA pirmo reizi piedalīsies izstādē ТрансРоссия/Translogistica, kas ir lielākā...